Tip kam na výlet se školou

  • 26. 1. 2019
  • Krása
  • No Comments

Už nevíte, co byste pro svoji skupinu dětí ve třídě vymysleli jako třídní učitelka? Pokud ne, nechcete se inspirovat naší službou? My pro vás připravíme ty nejlepší školy v přírodě, výlety http://rikitan.cz/skolni-vylety/, které budete chtít. Je zde několik možností. Máme zde i instruktory, kteří všechno zvládnou skvěle zorganizovat a vy nemusíte se nijak stresovat a vymýšlet, protože my to všechno zvládneme. Navíc mám http://www.kdyz.cz/novinka/317-dneska-mam-kopr velice hodně zkušeností a všechno bude jednouché. Nezapomenutelný výlet. To je to, co chceme zanechat ve všech žádoucích. Chceme, aby to bylo akční a zároveň poučné, aby si děti z toho celého projektu něco odnesli, stmelili se, zahráli si společně hry, na které nezapomenou, poznají přírodu, zažijí trochu dobrodružství a budou si utvářet další zážitky a navštíví místa, kam by se třeba za normálních okolností nepodívali. Vyberte si to. Tohle bude pro vás správné.

drobrodružství

Připravený program
Je pro nás důležité, aby se učitel také zapojil do her a nemusel organizovat. Už tak toho á hodně. Má určitou zodpovědnost a my chceme, aby si i učitel na výlet odpočnul od organizování a zkusil si zapojit se do celého programu. Určitě si vyberte nás. Nezklameme vás v žádném směru.

Nejlepší a zkušený průvodce
Jelikož se tímhle zabýváme opravdu dlouhou dobu, tak jsme to dotáhli k naprosté dokonalosti. Schopnosti našich instruktor jsou skvělé a určitě vás to zaujme.

Bez zbytečného cestování
Je jasné, že nikdo nechce strávit půlku dne v autobuse, proto máme všechny naše atrakce a programy v jednom místě, abychom se nemuseli zbytečně přesouvat, objednávat autobus, což by bylo zase trochu finančně náročnější a tak dále.

zavazadlo

Podle věkových skupin
Výlety máme rozdělené do nejrůznějších kategorií, aby to děti zvládli a bylo to úměrné jejich věku, to je také podstatné, aby to žáci pobrali a zvládli to všechno. Zvládnete to.