Odreagování v každém ročním období

  • 3. 5. 2019
  • Firmy
  • No Comments

S nástupem horkých dnů se všichni snaží trávit co nejvíce času na slunci a dopřávat si luxus, který léto pochopitelně nabízí. I když se zdá být opalování a pobyt ve vodě tím nejlepším na celém letním období, věřte, že časem vás může všechno horko a nicnedělání na slunci poněkud nudit a budete mít chuť zažít zábavu a adrenalin, který vám rozproudí krev v žilách.
A stejně tak oceníte i vnitřní prostory ve stínu, kde si váš akční program užijete naplno díky tomu, že si na chvíli odpočinete od sluníčka.

DSC_0199

▪Laser game nikdo neodmítne

O fantastickém zážitku ze hry, ve které jde o bezpečné soupeření s laserovou zbraní, jste jistě slyšeli už ze všech stran. Pokud ji však ještě nemáte na seznamu vašich zažitých aktivit odškrtnutou, je načase to změnit. Laser game v Praze https://www.lazerfunpraha.cz vám nabízí unikátní prostor v areálu Lazerfun, který je vybavený dvěma arénami, ve kterých si můžete zahrát celkem 11 různých typů her.

Jediné, co budete potřebovat k tomu, abyste se jí zúčastnili bude sestavení vlastního týmu, který s vámi půjde do boje o prvenství. Je na vás, kolik lidí s vámi prožije neopakovatelný zážitek. Aztécká aréna je menší a nabídne vám pohled navnitřní i venkovní prostory, schovává nespočet tajných úkrytů, které můžete využít ve svůj prospěch a střílet z nich tak, aby vás nikdo neviděl. Je vhodná zejména pro menší skupiny a o dobrodružství v ní – nebudete mít nouzi.
Labyrint – vám na oplátku nabídne tmavé prostory, kde budete mít k dispozici pouze neonové osvětlení a spoustu zamotaných chodeb, kde můžete protivníka překvapit tak, aby to opravdu nečekal. Přijít si na své můžou hlavně skupiny s vyšším počtem hráčů, protože se jedná o arénu, která je podstatně větší.

labyrint (55)

▪Hry pro všechny, kteří začínají, ale i profesionální hráče

Zaujmout vás může výběr z několika typů her. Jestli se vaše návštěva bude řadit mezi tu první, pamatujte, že je lepší si na začátek zvolit nenároční hru, při které se zdokonalíte. Všichni zkušení, kteří se v laser game už vyznají však mají na výběr i z her, které jsou určené pro opravdové profesionální hráče, takže je jenom na vás, kolik návštěv a her v tomto areálu vlastně vystřídáte.