Poppers účinky jsou skutečně zajímavé

V obyčejném obchodě asi tento čistič běžně nezakoupíme, budeme muset volit cestou online přes e-shop, který bude mít takovouto nabídku. Poppers je hovorový výraz pro nitritové čističe. Jedná se o vysoce koncentrovanou látku, která ale spolehlivě vyčistí nejen průmyslové potřeby, jako jsou například audio a video hlavy, ale zároveň je to výborný prostředek na kůži. Není myšleno lidskou, na tu musíme být velmi opatrní, tato látka by se k naší pokožce a vůbec celkově k sliznicím nechovala přátelsky. Je důležité si před použitím pořádně přečíst návod, jak s přípravkem pracovat. Pokud je řeč o čištění kůže, tak je na mysli především její průmyslové zpracování. Velmi dobrých výsledků ale dosahuje i u kombinéz. Dokonce se s ním dají krásně vyčistit erotické pomůcky, hračky určené k sexuálním hrátkám, kožená pouta a ostatní věci.

pouta

Při manipulaci je třeba dbát na bezpečnost

Jako každá chemikálie, tak nese i tato svoje riziko. V příbalovém letáčku je naprosto přesně popsáno použití a také následky, pokud se s ním nějakým způsobem potřísníme. Látka je vysoce hořlavá, tak raději dál s ní od ohně a cigaret. Co ale je daleko zajímavější, že její vůně je tak pronikavá, že poppers účinky ovlivňují sexuální činnost. V žádném případě jej nelze použít k pití, potírání nebo přímému dýchání, to vše je velmi nebezpečné. Ovšem volné proudění vzduchem, stejně jako vůně aroma lampy má neskutečnou moc.

experiment

Touha je naplněna

Sexuální život je zcela přirozený, ale někdy tak trochu vázne. Stát za tím může zevšednění, nemoc, stáří, neuspokojení a vést to může do větších hlubin hořkosti, než si jen myslíme. Proč si nezkusit jednu noc trochu okořenit. No vlastně stačí lahvičku s čističem postavit někam v ložnici, třeba na noční stolek. Samozřejmě ji musíme otevřít a nechat proudit do éteru. Možná zažijeme něco, co jsme si ani nepomysleli, že dokážeme nebo vůbec prožijeme. Vzrušení, orgasmus, erotickou masáž, něhu, dotyky, polibky, zkrátka se na chvíli ocitneme v sedmém nebi. Prožitý sex by měl být přirozený, příjemný a také pohodlný pro oba dva a kdo ví, třeba již se tak nebudeme negativně stavět ke svému partnerovi.